Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2014-10-17
CERT-LT įspėja, kad aptikta pavojinga „Microsoft Windows“ ir  „Microsoft Windows Server“ saugumo spraga CVE-2014-4114. 
plačiau...
2014-10-08
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT) įspėja, kad aptikta pavojinga „FreePBX“ programinės įrangos spraga. 
plačiau...
2014-09-30
2014 m. rugsėjo 25‒26 d. Romoje (Italija) Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucijos (BEREC) plenarinio posėdžio metu BEREC valdyba oficialiai pritarė Bendradarbiavimo susitarimo tarp BEREC ir Rytų partnerystės...
plačiau...

Pranešimai spaudai

2014-10-21
RRT pasirašė sutartį su viešojo konkurso išrinkti centrinės duomenų bazės, skirtos telefono numerių perkėlimui užtikrinti, nugalėtoju viešąja įstaiga „Numerio perkėlimas“. 
plačiau...
2014-10-21
RRT įspėja vartotojus būti budrius ir nereaguoti į telefonu gautas trumpąsias žinutes (SMS) iš nežinomo numerio ir su neaiškiu tekstu.
plačiau...
2014-10-20
2014 m. III ketvirtį RRT interneto karštąja linija gavo 220 pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. 
plačiau...
 


Draugiskas internetas

 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku