Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

RRT memorandumai

Tarptautiniai susitarimai su užsienio valstybių institucijomis:


 

  • Susitarimas dėl bendradarbiavimo memorandumo tarp RRT  ir Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos GNCC pratęsimo (2017 m.)

  • Susitarimas dėl bendradarbiavimo tarp RRT ir Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos GNCC pratęsimo (2016 m.). 

  • Bendradrabiavimo tarp RRT ir Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos memorandumas. (2011 m.)


  • Bendradrabiavimo tarp RRT ir Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos, taip pat tarp Lietuvos ir Gruzijos telekomunikacijų operatorių memorandumas dėl tarptautinių tarptinklinio ryšio tarifų mažinimo. (2016 m.)

 

 


  • Susitarimas dėl bendradarbiavimo ryšių reguliavimo srityje tarp RRT ir Uzbekistano respublikos ryšių ir informatizavimo agentūros (2007 m.)

 

Informaciją skelbia Tarptautinių ryšių ir visuomenės informavimo skyrius. Tel. (8-5) 210 56 78
Informacija atnaujinta 2018-05-02
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku