Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Viešosios ir administracinės paslaugos

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo nuostatomis, 2012 m. RRT direktoriaus įsakymu  patvirtinti RRT teikiamų administracinių paslaugų aprašymai, kuriuose vartotojas gali rasti detaliai aprašytą administracinės paslaugos esmę, kokia forma galima pateikti prašymą ir gauti atsakymą, nurodyti teisės aktai, kuriais vadovaujamasi nagrinėjant prašymą ir suteikiant administracinę paslaugą, pateikiama informacija apie administracinės paslaugos suteikimo kainą bei trukmę, pridėtos prašymo formos. 

 

 RRT teikiamos šios administracinės paslaugos:

 

Užmokesčių už Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos teikiamas paslaugas ir atliekamus darbus tarifaiTarifų kainas eurais ir jų atitikmenis litais galite rasti čia.

 

Leidimų išdavimas

 

Dokumentų, kuriais patvirtinamas tam tikras juridinis faktas, išdavimas

 

Asmenų konsultavimas Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos kompetencijos klausimais

 

Įstatymų nustatytos informacijos, kuria disponuoja Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, teikimas asmenims

 

Administracinės procedūros vykdymas

 

 

Elektroninių dokumentų sistema – čia galėsite prisijungti prie Elektroninių dokumentų sistemos. Taip pat rasite trumpą informaciją apie šią sistemą, sąrašą dokumentų, kuriuos galima teikti elektroniniu būdu, bei naudojimosi šia sistema instrukciją.


Bendrąją informaciją teikia Bendrųjų reikalų ir personalo skyriaus specialistai:
Saulius Gražulevičius ir Ieva Petrauskaitė, tel. (8 5) 210 5633, el. paštas: rrt@rrt.lt

Informacija atnaujinta 2015-06-09
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku