Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2016-04-13

Tarptautinės Tarptinklinio ryšio darbo grupės vicepirmininku išrinktas RRT atstovas

2016 m. balandžio 7-8 d. Rygoje vyko Rytų partnerystės elektroninių ryšių reguliuotojų tinklo (Eastern Partnership Electronic Communications Regulators Network, EaPeReg) susitikimas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovai.

 

 

EaPeReg plenarinio susitikimo metu buvo apžvelgti praėjusiais metais įkurtų ir veiklą pradėjusių tarptautinių darbo grupių – Radijo dažnių valdymo ekspertų darbo grupės ir Statistikos ekspertų darbo grupės – veikla ir darbų progresas. Šio susitikimo metu įsteigta trečioji, Tarptinklinio ryšio ekspertų darbo grupė. Šiai darbo grupei pirmininkaus Ukrainos reguliuotojo atstovas, jos  vicepirmininku išrinktas RRT atstovas. Tarptinklinio ryšio ekspertų darbo grupei suformuluoti uždaviniai: įvertinti tarptinklinio ryšio reguliavimo praktiką Europos Sąjungoje ir Rytų partnerystės valstybėse – Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Gruzijoje, Moldovoje ir Ukrainoje, pateikti pasiūlymus, kaip būtų galima sumažinti mažmeninių ir didmeninių tarptinklinio ryšio paslaugų kainas šiose valstybėse bei priartėti prie Europos Sąjungoje taikomos tarptinklinio ryšio reguliavimo sistemos.  

 

EaPeReg parnerių susitikimo metu taip pat organizuotas seminaras reguliavimo veiklos organizavimo tema. Seminaro metu Europos Komisijos, Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucijos (BEREC), Nepriklausomos reguliuotojų grupės (IRG) atstovai pristatė elektroninių ryšių reguliavimo tarptautinę sąrangą ir bendradarbiavimą, o ES ir Rytų partnerystės valstybių – Armėnijos, Čekijos, Gruzijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Rumunijos, Ukrainos  ir Švedijos – elektroninių ryšių reguliavimo institucijų atstovai papasakojo apie savo veiklą ir jos organizavimo specifiką, funkcijas ir uždavinius, praktinius nepriklausomumo ir kompetencijos užtikrinimo aspektus.

 

RRT skaitytą pranešimą rasite http://rrt.lt/lt/pranesimai_296/2016.html

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku