Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-02-06

RRT vyko susitikimas su Europos Komisija ir geležinkelių transporto rinkos dalyviais

2017 m. vasario 6 d. RRT vyko susitikimas su Europos Komisijos (EK) Mobilumo ir transporto generalinio direktorato atstove Elisabeth Hochhold ir geležinkelių transporto rinkos dalyviais. Tai pirmasis toks susitikimas nuo 2016 m. lapkričio mėn., kai RRT pradėjo vykdyti geležinkelių rinkos reguliuotojo funkcijas.

 

 

Susitikimo metu EK atstovė pristatė Europos geležinkelių transporto sektoriaus reguliavimo sistemą ir lūkesčius dėl pokyčių nacionalinėje geležinkelių transporto rinkoje. RRT atstovai susitikimo dalyvius supažindino su naujai RRT priskirtomis funkcijomis geležinkelių transporto rinkos reguliavimo srityje ir aptarė artimiausius planuojamus darbus.

 

 

RRT ir ateityje planuoja rengti susitikimus su geležinkelių rinkos atstovais, siekdama įgyvendinti Europos Sąjungos ir nacionaliniais teisės aktais RRT numatytus įpareigojimus vykdyti geležinkelių rinkos priežiūrą. Daugiau apie RRT vykdomas funkcijas šioje srityje rasite  http://rrt.lt/lt/veiklos-sritys/gelezinkeliu-transporto-rinkos-reguliavimas.html.

 

Susitikimo metu skaitytus pranešimus galima  rasti http://rrt.lt/lt/pranesimai_296/2017-m..html

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku