Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-05-02

RRT pasirašė susitarimo memorandumą su Ukrainos el. ryšių reguliuotoju

2018 m. balandžio 26 d. Kijeve (Ukraina) Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktorius Feliksas Dobrovolskis ir Ukrainos valstybinės ryšių reguliavimo ir informatizacijos komisijos pirmininkas Aleksandr Žyvotovskyj pasirašė susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo ir keitimosi informacija elektroninių ryšių reguliavimo srityje.

 

Dokumentas buvo pasirašytas Kijeve vykusio 11-ojo plenarinio Rytų partnerystės šalių elektroninių ryšių reguliavimo institucijų tinklo (EaPeReg tinklas) posėdžio metu.

 

Pagrindinis šio susitarimo memorandumo tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp RRT ir Ukrainos reguliuotojo el. ryšių srityje, dalintis reguliavimo patirtimi bei gerąja praktika vadovų ir ekspertų lygiu bei keistis informacija apie Lietuvos ir Ukrainos nacionalinius ir Europos Sąjungos el. ryšių teisės aktus.

 

Susitarimo memorandumas paskelbtas RRT tinklalapyje adresu http://www.rrt.lt/lt/tarptautinis-bendradarbiavimas/rrt-memorandumai.html.

 

 
Informacija atnaujinta 2018-05-02
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku