Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-10-12

Pašto rinkos dalyviai, vartotojus ginančių organizacijų atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys kviečiami dalyvauti ERGP organizuojamame seminare Bonoje

Europos pašto reguliuotojų grupė (ERGP) 2017 m. lapkričio 29 d. Bonoje (Vokietija) organizuoja seminarą, į kurį kviečiami visi suinteresuoti pašto rinkos dalyviai, ypač pašto naudotojus atstovaujantys asmenys. Taip pat kviečiami dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę profesinių sąjungų atstovai, pašto operatoriai, pašto ombudsmenai ir ekspertai iš akademinės sferos.

 

Pirma seminaro dalis bus skirta vartotojų skundams aptarti, lyginama skirtingų šalių patirtis, nagrinėjamos informacijos vartotojams pateikimo, skaidrumo temos, ypač atsižvelgiant į paslaugų įvairovę ir greitą inovatyvių sprendimų pritaikymą (pvz., siuntų terminalų įrengimą, naujų technologijų diegimą).

 

Antroje seminaro dalyje vyks konsultacinės bendrovės Copenhagen Economics rengiamos studijos, skirtos pagrindiniams pašto sektoriaus raidos aspektams apžvelgti, pirmasis pristatymas ir diskusija, kurios metu bus aptariami svarbiausi studijos tikslai ir suinteresuotų rinkos dalyvių įtraukimas į šį projektą.

 

Pageidaujantys dalyvauti šiame seminare asmenys kviečiami registruotis iki 2017 m. lapkričio 6 d. pildydami registracijos formą. Užpildytą formą prašome siųsti el. paštu  GROW-ERGP@ec.europa.eu.

 

Daugiau informacijos apie seminarą rasite:

 http://ec.europa.eu/growth/content/empowering-postal-consumers-new-developments-challenges-and-solutions_en

 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku