Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-02-27

Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos ekspertai įgyvendins Dvynių projektą Gruzijoje

Europos Sąjungos delegacija Gruzijoje pranešė, kad Lietuva, kaip vyresnioji partnerė, kartu su Vokietija ir Lenkija Gruzijoje įgyvendins ES Dvynių projektą „Parama Gruzijos nacionalinei ryšių komisijai vystant jos elektroninių ryšių reguliavimo sistemą ir stiprinant jos gebėjimus pagal ES reguliavimo sistemą“. Atrankos posėdžio metu Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos konsorciumo pasiūlymas įvertintas aukštais balais.

 

Dvynių projektą įgyvendins Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (toliau – RRT) ir jaunesnieji projekto partneriai – Vokietijos federalinė ekonominių reikalų ir energetikos ministerija kartu su kviestiniais ekspertais iš kitų susijusių Vokietijos institucijų ir Lenkijos Respublikos elektroninių ryšių biuras. Projekto finansinį ir administracinį valdymą užtikrins Centrinė projektų valdymo agentūra. Projektui vadovaus RRT direktorius Feliksas Dobrovolskis.

 

Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos ekspertai padės kolegoms iš Gruzijos tobulinti Gruzijos elektroninių ryšių teisinę sistemą, siekiant jos atitikties ES teisei, stiprins Gruzijos el. ryšių reguliuotojo gebėjimus fiksuotojo ir judriojo plačiajuosčio ryšio plėtros, rinkų tyrimų, radijo dažnių aukcionų, interneto valdymo, tinklų ir informacijos saugumo užtikrinimo srityse.

 

Planuojama projekto įgyvendinimo pradžia – 2017 m. rudenį, o projekto įgyvendinimo trukmė –  18 mėn.

 

***

Europos Komisijos finansuojama ES Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus, padeda joms įgyvendinti būtinas reformas. Lietuva šioje ES programoje ekspertinę paramą teikia nuo 2004 m. ir yra laimėjusi 79 ES Dvynių projektų atrankas už daugiau kaip 69,3 milijono eurų. Europos Komisijos 2013–2015 metų duomenimis, Lietuva ES Dvynių programoje yra sėkmingiausių ES šalių penketuke po Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos ir Ispanijos.

 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku