Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-04-20

Lietuva surengė priėmimą Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje (ITU) kandidatūroms rinkimuose pristatyti

2018 m. balandžio 19 d. Ženevoje Lietuva surengė priėmimą, kurio metu ITU Tarybos posėdžio dalyviams bei Ženevos tarptautinei bendruomenei Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktorius Feliksas Dobrovolskis ir Lietuvos nuolatinis atstovas prie JTO biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas pristatė RRT direktoriaus pavaduotojo dr. Mindaugo Žilinsko kandidatūrą į ITU Radijo ryšių biuro direktoriaus postą, taip pat Lietuvos kandidatūrą į 2019-2022 metų kadencijos ITU Tarybą. Pasisakydamas priėmime ITU generalinis sekretorius Houlin Zhao palinkėjo sėkmės rinkimuose ir ta pačia proga pasveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejumi bei pažymėjo Lietuvos narystę ITU nuo 1923 m. liepos 1 d., kuri buvo atnaujinta atgavus nepriklausomybę 1991 m. spalio 12 d.

 

Rinkimai į ITU Tarybą ir į vadovaujančius postus vyks ITU Aukščiausioje įgaliotinių konferencijoje, kuri rengiama š.m. spalio  29 - lapkričio 16 d. Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 

 

Plačiau skaitykite: 

http://mission-geneva.mfa.lt/mission-geneva/lt/naujienos/lietuva-surenge-priemima-tarptautineje-telekomunikaciju-sajungoje-itu-kandidaturoms-rinkimuose-pristatyti-

 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku