Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-04-05

IRG-Rail geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaitoje skelbiami ir Lietuvos geležinkelių transporto rinkos duomenys

Geležinkelių nepriklausomų reguliuotojų grupė IRG-Rail (angl. Independent Regulators‘ Group – Rail) paskelbė 6-ąją geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaitą, kurioje pirmą kartą įtraukiami duomenys apie Lietuvos geležinkelių transporto rinką. Ataskaitoje ypatingas dėmesys skiriamas nacionalinei keleivių vežimo geležinkelių transportu paslaugų reguliavimui ir stebėsenos praktikai.

 

 

IRG-Rail 6-oji geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaita yra suskirstyta į dvi dalis: pagrindinę ataskaitą, kurioje pateikiami geležinkelių transporto rinkos rezultatai visos Europos lygiu, ir darbinį dokumentą, kuriame pateikiama detali 28 Europos šalių statistinė informacija apie geležinkelių transporto rinkos pokyčius per 2016 m.

Pagrindinės šioje ataskaitoje analizuojamos temos:

-          Viešosios geležinkelių infrastruktūros tinklo charakteristikos ir prieigos mokesčiai;

-          Geležinkelių transporto rinkos dalyviai ir tarptautinis traukinių eismas;

-          Krovinių ir keleivių vežimo geležinkelių transportu rinkos.

 

 

IRG-Rail 6-oji geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaita paskelbta IRG-Rail interneto svetainėje adresu: https://irg-rail.eu/irg/documents/market-monitoring/186,2018.html

 

RRT nuo 2016 m. lapkričio 1 d. pavestos geležinkelių transporto rinkos reguliuotojo funkcijos. Viena iš priskirtų funkcijų yra bendradarbiauti su Europos Sąjungos valstybių narių rinkos reguliuotojais, dalyvauti tarptautinių organizacijų ir grupių veikloje, atsižvelgiant į tai 2017 m. gegužės 12 d. RRT tapo IRG-Rail nare ir įsitraukė į jos darbo grupių veiklas. Daugiau apie IRG-Rail rasite https://www.irg-rail.eu/ .

 
Informacija atnaujinta 2018-04-05
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku