Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-01-10

RRT su rinkos dalyviais aptarė elektroninių ryšių aktualijas

 2018 m. sausio 9 d. vyko kasmetinis RRT susitikimas su elektroninių ryšių rinkos dalyviais tema „Skaitmeninės rinkos plėtra Lietuvoje ir ES: iššūkiai ir perspektyvos“. Susitikimo metu buvo apžvelgti aktualūs elektroninių ryšių reguliavimo klausimai, pasidalyta įžvalgomis dėl elektroninių ryšių plėtros strategijų. 

2017-12-15

RRT viešajai konsultacijai skelbia Nacionalinio tarptinklinio ryšio (roamingo) Lietuvoje galimybių studijos ataskaitos projektą.

RRT viešajai konsultacijai skelbia Nacionalinio tarptinklinio ryšio (roamingo) Lietuvoje galimybių studijos ataskaitos projektą.

Naujienų archyvas (454)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku