Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-05-21

Vilniuje vyks tarptautinis renginys „ICT4D in Africa“

Vilniuje vyks tarptautinis renginys „ICT4D in Africa“

2018-05-11

Nuo š.m. gegužės 11 d. panaikintas UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ kvalifikuotas statusas

Primename, kad nuo š.m. gegužės 11 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas, kuriuo panaikintas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjo UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) bei SSC teikiamų kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų kūrimo paslaugų kvalifikuotas statusas. Tai reiškia, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. SSC nebeturi teisės kurti ir išduoti asmenims naujų kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų, o jau išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus SSC yra įpareigotas atšaukti.

2018-05-02

RRT pasirašė susitarimo memorandumą su Ukrainos el. ryšių reguliuotoju

2018 m. balandžio 26 d. Kijeve (Ukraina) Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktorius Feliksas Dobrovolskis ir Ukrainos valstybinės ryšių reguliavimo ir informatizacijos komisijos pirmininkas Aleksandr Žyvotovskyj pasirašė susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo ir keitimosi informacija elektroninių ryšių reguliavimo srityje.

2018-02-15

Ryšių reguliavimo tarnyba sveikina Lietuvą

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavo tarnybos (RRT) kolektyvas sveikina su atkurtos Lietuvos šimtmečiu, su didžiausia istorine švente!

Naujienų archyvas (466)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku