Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-03-22

RRT patikslino pašto rinkos 2017 m. IV ketvirčio duomenis

RRT, gavusi papildomus duomenis iš pašto rinkos dalyvių, patikslino pašto rinkos 2017 m. IV ketvirčio ataskaitą

2018-03-19

Startavo naujas sertifikatų tikrinimo įrankis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) pristato naują el. parašų, el. spaudų, interneto svetainių tapatumo nustatymo sertifikatų ir el. laiko žymų tikrinimo įrankį https://tikrinti.elektroninisparasas.lt/. Šis įrankis leis esamiems ir būsimiems patikimumo užtikrinimo paslaugų vartotojams ir šių paslaugų teikėjams gauti struktūrizuotą ir detalią informaciją apie į svetainę įkeltą sertifikatą.

2018-03-15

RRT skelbia Nacionalinio tarptinklinio ryšio (roamingo) Lietuvoje galimybių studijos ataskaitą

RRT skelbia Nacionalinio tarptinklinio ryšio (roamingo) Lietuvoje galimybių studijos ataskaitą, kurioje pateikta RRT nuomonė apie tai, ar Lietuvoje yra reikalingas privalomas įpareigojimas judriojo ryšio paslaugų teikėjams teikti nacionalinio tarptinklinio ryšio paslaugas.

2018-02-26

RRT vieši el. ryšių ekspertai iš Kosovo ir Pasaulio banko

2018 m. vasario 26-27 d. RRT mokomojo vizito vieši Kosovo ūkio plėtros ministerijos, Kosovo elektroninių ryšių ir pašto reguliavimo tarnybos (ARKEP) ir Pasaulio banko ekspertai. Vizito tikslas – susipažinti su RRT patirtimi ir gerąja praktika diegiant nacionalinę radijo spektro stebėsenos sistemą Lietuvoje.

2018-02-15

Ryšių reguliavimo tarnyba sveikina Lietuvą

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavo tarnybos (RRT) kolektyvas sveikina su atkurtos Lietuvos šimtmečiu, su didžiausia istorine švente!

Naujienų archyvas (456)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku